رفع نهمین آسیب‌پذیری روز صفر بهره‌برداری شده کروم توسط گوگل در سال جاری
گوگل به منظور رفع نقص جدید روز صفر کروم، به‌روزرسانی‌ امنیتی را منتشر کرده است. این نقص که با شناسه CVE-۲۰۲۲-۴۲۶۲ ردیابی می‌شود به طور فعال مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.گوگل یک به‌روزرسانی امنیتی اضطراری را برای مرورگر وب کروم ارائه کرد تا آسیب‌پذیری روز صفر جدید با شناسه CVE-۲۰۲۲-۴۲۶۲ که به طور فعال مورد بهره برداری قرار گرفته است را رفع نماید. آسیب‌پذیری CVE-۲۰۲۲-۴۲۶۲ یک آسیب‌پذیری type confusion در جاوا اسکریپت V۸ است. این آسیب‌پذیری توسط Clement Lecigne از گروه تحلیل تهدیدات گوگل در ۲۹ نوامبر ۲۰۲۲ گزارش شد.
 ١٣:٠٠ - يکشنبه ١٣ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
یک نقص در برخی از لپ تاپ های Acer می تواند برای دور زدن ویژگی های امنیتی استفاده شود
ESET از کشف یک آسیب‌پذیری موثر بر لپ‌تاپ‌های Acer خبر داد که می‌تواند این امکان را به مهاجم بدهد تا UEFI Secure Boot را غیرفعال کند.کارشناسان توضیح دادند که این نقص با شناسه CVE-۲۰۲۲-۴۰۲۰، مشابه آسیب پذیری های Lenovo vulnerabilities است که این شرکت در اوایل این ماه فاش کرده بود.
 ٠٨:٠٠ - شنبه ١٢ آذر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رفع نقص اجرای کد از راه دور به واسطه ConnectWise
ارائه دهنده فناوری ConnectWise یک نقص شدید اجرای کد از راه دور را فاش کرد که هزاران سرور را در معرض تهدیدات سایبری قرار داد. ConnectWise این آسیب‌پذیری را به آخرین نسخه‌های Recover و R1Soft وصله کرده است. کاربران باید از ارتقا به نسخه های وصله شده اطمینان حاصل کنند تا از هرگونه تلاش برای بهره برداری جلوگیری نمایند.
 ١٠:٠٠ - سه شنبه ٢٤ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رفع آسیب‌پذیری‌ روز صفر کروم توسط گوگل
هشدار برای کاربران کروم! وقت آن رسیده است که مرورگر کروم را در دستگاه‌های خود به‌روزرسانی کنید، زیرا گوگل، یک اصلاح امنیتی برای آسیب‌پذیری روز صفر منتشر کرد. از آنجایی که این غول فناوری تایید کرده است که این آسیب پذیری مورد حمله قرار گرفته است، کاربران باید اطمینان حاصل کنند که به روز رسانی در اسرع وقت اعمال می شود.
 ٠٨:٠٠ - دوشنبه ١٦ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رفع ۸۵ آسیب پذیری از طریق وصله سه شنبه اکتبر مایکروسافت
مایکروسافت، به‌روزرسانی‌های ماهانه وصله سه شنبه را برای اکتبر ۲۰۲۲ منتشر کرده است. وصله مذکور، ۸۵ آسیب‌پذیری را برطرف می‌کند. در حالی که این غول فناوری وصله خودکار سیستم ها را انجام داده است، کاربران باید از به‌روزرسانی سیستم های خود به صورت دستی اطمینان حاصل کنند. وصله سه‌شنبه اکتبر، ۱۵ نقص بحرانی شدید و مختلف که بر محصولات مایکروسافت تأثیر می‌گذارند را رفع می کند.
 ٠٨:٠٠ - چهارشنبه ٢٧ مهر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>