راه اندازی Sandbox حریم خصوصی در اندروید ۱۳ از سال ۲۰۲۳
گوگل، این غول فناوری اعلام کرده است که از سال آینده، Privacy Sandbox را در اندروید ۱۳ عرضه خواهد کرد. این عرضه اولیه، در مقیاس محدود و با افزایش تدریجی دستگاه های پشتیبانی شده در طول زمان خواهد بود.
 ١٠:٠٠ - شنبه ٢٨ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
مایکروسافت اپلیکیشن Windows PC Manager را به صورت بتا عرضه می کند
ظاهراً مایکروسافت در حال کار بر روی یک برنامه جدید بهینه ساز رایانه شخصی برای کاربران ویندوز است. این برنامه ویندوز که "Microsoft PC Manager" نام دارد، اخیراً به صورت آنلاین برای عموم (آزمایش بتا) ظاهر شد و منتظر بازخورد و بررسی است.
 ١٤:٠٠ - يکشنبه ٨ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
موج جدید برنامه های مخرب اندروید بیش از ۲۰ میلیون بار دانلود شده است
کاربران اندروید! هشیار باشید. محققان دسته دیگری از برنامه های مخرب اندروید را در فروشگاه Google Play کشف کرده اند. طبق گزارش ها، این برنامه ها بیش از ۲۰ میلیون بار دانلود شده اند. محققانMcAfee جزئیاتی را درباره موجی از برنامه های مخرب اندروید در Play Store به اشتراک گذاشته اند.
 ١٤:٠٠ - چهارشنبه ٤ آبان ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
نسخه بتا DuckDuckGo برای مک برای عموم عرضه شد
کاربران مک اکنون می توانند تجربه مرورگر خصوصی خود را با برنامه جدید DuckDuckGo به سطح بالاتری ببرند. DuckDuckGo برای Mac اکنون در نسخه بتا برای عموم عرضه می شود و به کاربران امکان می دهد برنامه را تست کنند و به منظور بهبود آن، بازخورد را به اشتراک بگذارند.
 ٠٩:٥٣ - شنبه ٣٠ مهر ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
ویژگی Autopatch مایکروسافت
اخیراً مایکروسافت از اجرای قابلیت جدید خود به نام Autopatch به عنوان بخشی از Windows Enterprise E۳ در جولای ۲۰۲۲ خبر داد که هدف آن به روز نگه داشتن سیستم های خود می باشد. هدف از این اقدام، بهبود فرآیند مدیریت وصله در شرکت‌هایی است که در صورت عدم موفقیت در نصب وصله و ارتقاء، در معرض حملات سایبری قرار می‌گیرند.
 ٠٨:٠٠ - چهارشنبه ٢٤ فروردين ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>