گزارش عملکرد مرکز آپا دانشگاه مازندران در سال ۱۴۰۰
آقای دکتر بستام ریاست مرکز آپا دانشگاه مازندران، اهم فعالیت‌های انجام شده توسط این مرکز در سال ۱۴۰۰ را تشریح کرد. به گفته ایشان، کارشناسان تیم امنیت وب مرکز آپا در این سال موفق شدند ۲۸ وب‌سایت متعلق به سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشوری و ۱ مورد شبکه متعلق به دستگاه‌های اجرایی کشوری و ۷ وب‌سایت متعلق به سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی استان مازندران را بصورت جامع ارزیابی و فهرست آسیب‌پذیری‌های امنیتی آن‌ها را به سازمان‌های ذی‌ربط گزارش نمایند....
 ١٢:٣٠ - جمعه ٢٧ اسفند ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه هم‌اندیشی بررسی امنیت فضای سایبری استان مازندران برگزار شد
جلسه هم‌اندیشی بررسی امنیت فضای سایبری استان مازندران با حضور دکتر علیرضا خصالی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، دکتر مصطفی بستام رییس مرکز آپا دانشگاه، اعضای شورای پژوهشی مرکز آپا، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و رییس مرکز مدیریت راهبردی افتا استان مازندران در محل سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه برگزار گردید.
 ١٧:٠٠ - دوشنبه ٢٤ خرداد ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملکرد مرکز آپا دانشگاه مازندران در سال ۹۹
آقای دکتر بستام ریاست مرکز آپا دانشگاه مازندران، اهم فعالیت‌های انجام شده توسط این مرکز در سال ۹۹ را تشریح کرد. به گفته ایشان، کارشناسان تیم امنیت وب مرکز آپا در این سال موفق شدند ۱۷وب‌سایت متعلق به سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی کشوری و ۳۶وب‌سایت متعلق به سازمانها و دستگاه‌های اجرایی استان مازندران را بصورت جامع ارزیابی و فهرست آسیب‌پذیریهای امنیتی آن‌ها را به سازمان‌های ذی‌ربط گزارش نمایند. بعلاوه، آسیب‌پذیری‌های امنیتی حدود ۳۰ وب‌سایت مختلف در سطح کشور اعم از ادارات کل و سازمان‌های دولتی، شهرداری‌ها ، مراکز آموزشی، علمی و پژوهشی، بیمارستان‌ها، شرکت‌های تولیدی و خدماتی، بنیادها و کانون‌های علمی و فرهنگی، سازمان‌های نظام مهندسی و نظایر آن رصد و به آن مراکز جهت رفع مشکلات امنیتی اطلا‌ع‌رسانی و مشاوره لازم ارائه شد...
 ١٤:٠٠ - چهارشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی « ضروریات لینوکس»
دوره آموزشی « ضروریات لینوکس» توسط مرکز آپا دانشگاه مازندران در پاییز و زمستان ۱۳۹۹ و با حضور ۱۳ شرکت کننده به صورت مجازی برگزار شد.
 ١٦:٠٠ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی «ضرورت‌های امنیتی فضای سایبری (CSCU) ویژه سازمان‌های سطح استان» از طریق وبینار
دوره آموزشی « ضرورت‌های امنیتی فضای سایبری (CSCU)ویژه سازمان‌های سطح استان» در روزهای ۱۲، ۱۴، ۱۹ و ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ برگزار شد.
 ١٠:٠٠ - پنج شنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 صفحه بعدی >>