هشدار در خصوص آسیب‌پذیری اجرای کد از راه دور در روترهای NETGEAR
شرکت NETGEAR به‌روزرسانی‌هایی را به منظور وصله ‫آسیب‌پذیری اجرای کد از راه دور موجود در محصولات خود منتشر کرد؛ لذا به کاربران توصیه می‌شود هرچه سریع‌تر به‌روزرسانی‌های منتشر شده را در سیستم‌عامل خود اعمال نمایند. این آسیب‌پذیری که با شناسه CVE-۲۰۲۱-۴۰۸۴۷ (شدت ۸.۱ از ۱۰) شناخته می‌شود، سیستم‌عامل بسیاری از دستگاه‌های NETGEAR را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.
 ١٦:٠٠ - شنبه ٣ مهر ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار در خصوص آسیب‌پذیری موجود در محصولات CISCO
شرکت ‫سیسکو در به‌روزرسانی اخیر خود، به‌روزرسانی‌هایی را به منظور وصله چندین ‫آسیب‌پذیری موجود در محصولات خود منتشر کرد. به کاربران توصیه می‌شود هرچه سریع‌تر به‌روزرسانی‌های منتشر شده را در سیستم خود اعمال نمایند.
 ٠٨:٣٠ - دوشنبه ٨ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار در خصوص آسیب‌پذیری‌های موجود در محصولات F۵
شرکت F۵ BIG-IP به‌روزرسانی‌هایی به منظور وصله آسیب‌پذیری‌های موجود در محصولات خود منتشر کرد؛ از آنجایی که این محصولات برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در بخش‌های حساس طراحی شده‌اند، مهاجم با بهره‌برداری از این ‫آسیب‌پذیری‌ ها می‌تواند منجر به به خطر انداختن کامل سیستم قربانی شود.
 ٠٨:١٣ - دوشنبه ٨ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار در خصوص آسیب‌پذیری‌های موجود در VMWARE
شرکت VMware به‌روزرسانی‌هایی را به منظور وصله چندین ‫آسیب‌پذیری امنیتی موجود در محصولات خود منتشر کرده است. هیچ‌گونه اقداماتی جهت کاهش مخاطرات این آسیب‌پذیری‌ها توصیه نشده است. توصیه می‌شود هرچه سریع‌تر نسبت به به‌روزرسانی محصولات آسیب‌پذیر اقدام شود.
 ٠٨:٠٠ - يکشنبه ٧ شهريور ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار در خصوص کنترل دسترسی به سرویس HP-INTEGERATED LIGHTS OUT و پیکربندی نادرست آن
بررسی سه آسیب‌پذیری out HP-Integerated lights با شناسه‌های CVE-۲۰۱۷-۱۲۵۴۲، CVE-۲۰۱۸-۷۱۰۵ ،CVE-۲۰۱۸-۷۰۷۸ در سطح کشور نشان می‌دهد، برخی از شبکه‌های کشور در برابر این ضعف‌ها به درستی محافظت نشده‌اند. پیکربندی نادرست، عدم به‌روزرسانی به موقع و عدم اعمال سیاست‌های صحیح امنیتی در هنگام استفاده ازHP Integrated Lights-Out از دلایل اصلی این ضعف در شبکه‌های کشور می‌باشد. جدول زیر مشخصات این سه آسیب‌پذیری را نمایش می‌دهد.
 ٠٩:٠٠ - دوشنبه ٢١ تير ١٤٠٠ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>