چاپ        ارسال به دوست

مایکروسافت اپلیکیشن Windows PC Manager را به صورت بتا عرضه می کند

ظاهراً مایکروسافت در حال کار بر روی یک برنامه جدید بهینه ساز رایانه شخصی برای کاربران ویندوز است. این برنامه ویندوز که "Microsoft PC Manager" نام دارد، اخیراً به صورت آنلاین برای عموم (آزمایش بتا) ظاهر شد و منتظر بازخورد و بررسی است.

با توجه به جزئیات به اشتراک گذاشته شده توسط Aggiornamenti Lumia، مایکروسافت یک ابزار مستقل بهینه سازی رایانه شخصی برای کاربران ویندوز ایجاد کرده است. چیزی که این غول فناوری آن را «Microsoft PC Manager» می‌نامد. این برنامه فعالیت‌های پاکسازی و بهینه‌سازی دستگاه را مشابه برنامه CCleaner Piriform انجام می‌دهد. به نظر می رسد که مایکروسافت ابتدا این محصول را در چین آزمایش می کند و در صفحه رسمی فروشگاه برنامه آن را منشن می نماید. طبق جزئیاتی که مایکروسافت در سایت رسمی ذکر کرده است، برنامه PC Manager ویژگی های زیر را نشان می دهد.

شتاب با یک کلیک - با تمیز کردن آشغال های سیستم و آزاد کردن منابع اشغال شده، سرعت دستگاه را افزایش می دهد.

 مدیریت فضای سیستم - پاکسازی دیسک را انجام می دهد، فایل های بزرگ را اسکن می کند و فضای دیسک را مدیریت می کند.

اسکن سیستم - بدافزارها، ویروس ها و سایر مشکات را برای عملکرد بهتر دستگاه شناسایی می کند. اسکن بدافزار از طریق Windows Defender تعبیه شده اجرا می شود.

بررسی سلامت سیستم - دستگاه را برای مشکلات سخت افزاری، عیب یابی اشکالات و رفع خطرات سیستم اسکن می کند.

مایکروسافت بدون هیچ تبلیغاتی شروع به بهبود این برنامه کرد. Lumia در توییت بعدی توضیح داد که این اپلیکیشن چندین ماه است که در دسترس بوده است. با این حال، در مرحله آزمایش بتا بود و فقط به زبان چینی در دسترس بود. اما اخیراً این برنامه وارد فروشگاه رسمی  Microsoft App شده است. اپ استور در حال حاضر نسخه ۲.۳ برنامه PC Manager را لیست می کن و از سیستم‌های مبتنی بر X۶۴ با ویندوز ۱۰ نسخه ۱۹۰۴۱.۰ یا بالاتر پشتیبانی می‌کند. کاربرانی که مشتاق بررسی برنامه هستند می توانند برای دانلود این برنامه به اپ استور یا صفحه رسمی وب مراجعه کنند.

منبع:https://latesthackingnews.com


دسته‌ها: اخبار امنیتی


١٤:٠٠ - يکشنبه ٨ آبان ١٤٠١    /    شماره : ٣٥٢٢٨    /    تعداد نمایش : ٥٧خروج