انتشار فایرفاکس ۸۳ با اصلاحات FreeType Zero-day و HTTPS-Only توسط موزیلا
به همراه فایرفاکس ۸۳، موزیلا اصلاحیه‌ای را برای آسیب‌پذیری روز صفر FreeType منتشر کرد که محققان گوگل قبلاً به آن اشاره کرده بوند. تیم پروژه روز صفر گوگل، آسیب‌پذیری خرابی حافظه با شناسه CVE-۲۰۲۰-۱۵۹۹۹ را فاش کرد. با انتشار آخرین نسخه فایرفاکس، موزیلا آسیب‌پذیری مذکور را رفع نمود. موزیلا بسیاری از آسیب‌پذیری‌های با شدت بالا و متوسط را نیز برطرف کرد. این موارد شامل برخی از آسیب‌‌پذیری‌های امنیت حافظه با شناسه‌های (CVE-۲۰۲۰-۲۶۹۶۸ و CVE-۲۰۲۰-۲۶۹۶۹) می‌باشند که می‌توانستند منجر به اجرای کد شوند. علاوه بر رفع آسیب‌پذیری‌های مذکور، موزیلا با انتشار به روزرسانی‌هایی، حالت HTTPS-only را منتشر کرده است. موزیلا نشان داد که حالت HTTPS-Only به کاربران این امکان را می‌دهد که تنها به وب‌سایت‌های امن متصل شوند.
 ١٥:٣٥ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار اصلاحاتی برای آسیب‌پذیری با شناسه CVE-۲۰۲۰-۴۰۰۶ توسط VMware
VMware راه‌حل‌هایی برای رفع آسیب‌پذیری با شناسه — CVE-۲۰۲۰-۴۰۰۶ — درVMware Workspace One Access، Access Connector، Identity Manager و Identity Manager Connector منتشر کرده است. یک مهاجم می‌تواند به منظور کنترل سیستم آسیب‌دیده از این آسیب‌پذیری بهره‌برداری نماید.
 ١٤:٠٠ - شنبه ٨ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب‌پذیری اجرای کد از راه دور در سیستم مدیریت محتوای دروپال
تیم توسعه دروپال به‌روزرسانی امنیتی را برای رفع ‫آسیب‌پذیری اجرای کد از راه دور منتشر کرده است. این آسیب‌پذیری ناشی از عدم فیلتر‌(sanitize) دقیق نام فایل‌های آپلودی می‌باشد. این آسیب‌پذیری که با شناسه CVE-۲۰۲۰-۱۳۶۷۱ پیگیری می‌شود، بر اساس سیستم امتیاز دهی استاندارد NIST Common Misuse Scoring System در دسته‌بندی شدت اهمیت بحرانی قرار دارد.
 ١٥:٠٠ - يکشنبه ٢ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
هکرها در جست و جوی میلیون‌ها سیستم مدیریت محتوای وردپرس
نفوذگران ناشناس در حال بررسی فضای وب، جهت شناسایی وب‌سایت‌هایی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس هستند که در پوسته‌ی(Theme) آن‌ها از Epsilon Framework استفاده شده است. این پوسته‌ها که در بیش از ۱۵۰،۰۰۰ سایت نصب شده‌اند و در معرض حملات Function Injection قرار دارد که اکسپلویت ‫آسیب‌پذیری ‌های این پوسته‌های وردپرس منجر به تسلط کامل نفوذگر به سایت می‌شود. تاکنون بیش از ۷.۵ میلیون مورد حمله با هدف اکسپلویت آسیب‌پذیری این پوسته‌های وردپرس، از بیش از ۱۸۰۰۰ آدرس IPمختلف، به حدود ۱.۵ میلیون وبسایت وردپرسی، صورت گرفته است.
 ٠٨:٠٠ - شنبه ١ آذر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار به‌روزرسانی‌های امنیتی توسط سیسکو
سیسکو به منظور رفع آسیب‌پذیری‌ها در Cisco Security Manager، به‌روزرسانی‌های امنیتی را منتشر کرده است. یک مهاجم از راه دور می‌تواند به منظور دستیابی به اطلاعات حساس از این آسیب‌پذیری‌ها بهره‌برداری نماید.
 ١٠:٠٠ - پنج شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>