دکتر مصطفی بستام سرپرست مرکز آپا دانشگاه مازندران شد
دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه، طی حکمی دکتر مصطفی بستام عضو هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی را به سمت سرپرست مرکز آپا دانشگاه مازندران منصوب کرد.
 ١٦:٠٠ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
توزیع پک بهداشتی در بین کارشناسان مرکز آپا دانشگاه مازندران
در راستای مصوبات ستاد ملی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و به‌منظور حفظ و تأمین سلامت کارشناسان مرکز آپا انجام شد: توزیع پک بهداشتی در بین کارشناسان مرکز آپا دانشگاه مازندران
 ١٠:٠٠ - سه شنبه ١٧ تير ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
گزارش عملکرد مرکز آپا دانشگاه مازندران در سال ۹۸
آقای دکتر عطائی ریاست مرکز آپا دانشگاه مازندران، اهم فعالیت‌های انجام شده توسط این مرکز در سال ۹۸ را تشریح کرد. به گفته ایشان، کارشناسان تیم امنیت وب مرکز آپا در این سال موفق شدند حدود ۳۵ وب‌سایت متعلق به سازمانها و دستگاه‌های اجرایی استان مازندران را بصورت جامع ارزیابی و فهرست آسیب‌پذیریهای امنیتی آن‌ها را به سازمان‌های ذی‌ربط گزارش نمایند. بعلاوه، آسیب‌پذیری‌های امنیتی بیش از ۸۰ وب‌سایت مختلف در سطح کشور اعم از سازمان‌های دولتی، مراکز آموزشی، علمی و پژوهشی، بیمارستان‌ها، فروشگاه‌های اینترنتی، هتل‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای، مراکز تفریحی و توریستی، شبکه‌های تلویزیونی، پرتال‌های اطلاع‌رسانی و پایگاه‌های خبری، شرکت‌های تولیدی، بنیادها و کانون‌های علمی و فرهنگی، فدراسیون‌ها، صنایع و شرکت‌های بازرگانی، پارک‌های علم و فناوری و نظایر آن رصد و به آن مراکز جهت رفع مشکلات امنیتی اطلا‌ع‌رسانی و مشاوره لازم ارائه شد.
 ٢٠:٣٠ - پنج شنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست علمی "مروری بر یادگیری ماشینی/یادگیری عمیق/شبکه‌های عصبی و نقش آن‌ها در تشخیص حملات DDoS"
نشست علمی با عنوان "مروری بر یادگیری ماشینی/یادگیری عمیق/شبکه‌های عصبی و نقش آن‌ها در تشخیص حملات DDoS" با حضور جمعی از کارشناسان مرکز آپا دانشگاه مازندران برگزار شد.
 ١٠:٠٠ - شنبه ٥ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست همفکری و هم‌افزایی اعضای هیات علمی مرکز آپا دانشگاه مازندران و مسئولین پلیس فتای استان مازندران
نشست همفکری و هم‌افزایی اعضای هیات علمی مرکز آپا دانشگاه مازندران و مسئولین پلیس فتای استان مازندران در تاریخ سی دی ماه در ساختمان مرکز آپا دانشگاه مازندران برگزار گردید.
 ١٦:٠٠ - سه شنبه ١ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>