چاپ        ارسال به دوست

اطلاعیه ثبت‌نام دوره تست نفوذ و ارزیابی امنیتی

مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران به منظور تامین بخشی از نیروی مورد نیاز استان در حوزه امنیت اطلاعات و ارتباطات و در راستای مسئولیت حرفه‌ای خود، کارگاه آموزشی «دوره مقدماتی تست نفوذ و ارزیابی امنیتی» را با شرکت مدرسین برجسته کشور برای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی کامپیوتر، علوم‌کامپیوتر و فناوری اطلاعات به مدت ۴۰ ساعت در اردیبهشت ۱۳۹۷ برگزار می‌نماید.  قابل ذکر است هزینه شرکت در دوره فوق به ازای هر نفر، بالغ بر يك ‌میلیون تومان است که ۹۰ درصد این مبلغ توسط مرکز آپا دانشگاه مازندران تقبل خواهد شد. همچنین به شرکت‌کنندگانی که دوره فوق را با موفقیت پشت سر بگذارند، گواهینامه معتبر اعطا خواهد گردید. بعلاوه، افرادی که حد نصاب مد نظر مرکز آپا دانشگاه مازندران را کسب نمایند، شانس همکاری با این مرکز را خواهند داشت.

نکته: متقاضیان ثبت نام در دوره آموزشی مذکور لازم است رزومه‌ای از شرایط تحصیلی، علمی، و کاری خود را که حداقل شامل موارد ذیل باشد به آدرس ایمیل مرکز آپا دانشگاه مازندران ارسال نمایند. کمیته فنی مرکز آپا، رزومه متقاضیان شرکت در دوره را بررسی می‌نماید و با افراد منتخب که شرایط لازم را احراز نمایند، تماس گرفته خواهد شد تا فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند. 

‌۱- مشخصات فردی (شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ و محل تولد و سکونت، ...)

۲- اطلاعات تماس (شامل ایمیل و تلفن ثابت و همراه)

۳- وضعیت تحصیلی و نظام وظیفه

۴- وضعیت دروس اعلام شده در پیش‌نیاز دوره (گذرانده شده یا خیر)

۵- وضعیت گذراندن سایر دروس مرتبط (مانند امنیت شبکه، سیستم عامل پیشرفته، شبکه پیشرفته، پایگاه داده پیشرفته، ...)

۶- میزان مهارت در سیستم‌های عامل، تکنولوژی‌ها، زبان‌های برنامه‌نویسی و ابزارهای مرتبط با حوزه کامپیوتر

۷- دوره‌های گذرانده شده چه به صورت خود‌آموز و چه در موسسات معتبر (با ذکر عنوان دوره و موسسه برگزارکننده و مدرس دوره)

۸- سوابق کاری مرتبط با موضوع دوره و زمینه‌های مرتبط

۹- سطح آشنایی با زبان انگلیسی 

افراد علاقمند می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، حداکثر تا تاریخ پنجم اردیبهشت ۱۳۹۷ در ساعات اداری با شماره تلفن ۳۵۳۰۳۶۶۴-۰۱۱ تماس حاصل فرمایند.

 


 دسته‌ها: اخبار مرکز


١٦:١٠ - چهارشنبه ٢٩ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ١٦٦٩٧    /    تعداد نمایش : ٤٤٥خروج