IINS Exam 210-260 Implementing Cisco IOS Network Security

هدف از این دوره پیاده سازی انواع راه حل های امنیتی روی روترهای سیسکو است. سازمانهای کوچکتر که نمی خواهند هزینه زیادی برای خرید تجهیزات امنیتی تقبل کنند می توانند با پیاده سازی انواع راه حل های امنیتی روی روترهای ISR، مانند فایروال، IPS و AAA نیازهای امنیتی خود را رفع نمایند.

ثبت نام

 

دوره فایروال با کد SENSS 300-206 به مدت 30 ساعت

هدف از این دوره امن سازی لبه شبکه و یا نقطه ورود به شبکه سازمان است که مهترین آنها سوییچ در شبکه LAN و همچنین روتر و یا فایروال در لبه WAN و اینترنت است. راه اندازی فایروال در روتر و ASA، پیاده سازی تکنولوژی های امنیتی لایه 2 در سوییچ و همچنین مباحثی همچون NAT از مهمترین عناوین این دوره به شمار می آیند.

ثبت نام

 

دوره IPS با کد SITCS 300-207 به مدت 30 ساعت

Implementing Cisco Threat Control Solutions
هدف از این دوره مقابله با تهدیدات و حملات تحت شبکه است. مهمترین ابزار مقابله با حملات دوره IPS است که در این دوره به صورت کامل به آن اشراف پیدا خواهیم کرد. همچنین یاد می گیریم که چگونه با فایروال ترافیک ها را در لایه Application بازرسی و کنترل نماییم. دو تا از مهمترین ترافیک های معمول در هر سازمانی وب و ایمیل هستند که ابزارهای تخصصی امنیتی به نام های Web Security Appliance و Email Security Appliance برای آنها وجود دارد. از دیگر اهداف این دوره آشنایی و نگهداری این دو محصول است.

ثبت نام

 

دوره Access Security (AAA) با کد SISAS 300-208 به مدت 30 ساعت

Implementing Cisco Secure Access Solutions
هدف از این دوره اتصال امن کاربر به شبکه است. مهمترین تکنولوژی هایی که در این دوره بکار گرفته می شوند، 802.1x و معماری TrustSec است. در این دوره با ابزار ISE به طور کامل آشنا خواهید شد.

ثبت نام

 

دوره VPN با کد SIMOS 300-209 به مدت 30 ساعت

Implementing Cisco Secure Mobility Solutions
هدف از این دوره پیاده سازی انواع راه حل های VPN روی ASA و روترهای سیسکو است که انواع Remote Access VPN و Site-to-Site VPN را در بر می گیرد.

ثبت نام

 

دوره IPS نسل جدید FirePower با کد SITCS 300-210 به مدت 30 ساعت

Firepower محصول جدید سیسکو است که قابلیت کنترل دقیق بیش از 1000 Application و بیش از 10.000 SubApplication را داراست. URL Fitering، Application Firewall and IPS و Malware Protection از مهمترین سرویس های این محصول به شمار می آید.

ثبت نام

 

FOR572: Advanced Network Forensics and Analysis

در این دوره تمام مهارت‌های لازم جهت بررسی و پیگیری موثر و بهینه حوادت امنیتی بعد از وقوع آن‌ها در سازمان، ارائه خواهد شد.تمرکز این دوره روی دانش و روش‌های تحلیل مورد نیاز جهت تحلیل دقیق شبکه و بررسی جزئیات حوادث امنیتی است به گونه‌ای که علاوه بر شناسایی عوامل حادثه، بتوان از وقوع آن‌ها در آینده نیز پیشگیری کرد.

ثبت نام

 

Network Forensics

هدف از این دوره بررسی و تشریح وقایع که در سطح شبکه و لایه های مختلف OSI رخ می دهد، می باشد. از مطالب اصلی دوره Network Forensic بررسی Logهای سرویس های مختلف از قبیل Web Server، File Server، DHCP، DNS و بررسی حملات و فارنزیک لایه دو و سه مدل OSI می باشد.

ثبت نام

 

Linux Forensics

با توجه به اینکه شروع جرائم رایانه ای از طریق سیستم عامل می باشد و تمامی افراد نیاز به سیستم عامل و برنامه های تحت آن برای نفوذ دارند، برای بررسی جرائم در این بخش نیاز به فارنزیک سیستم عامل دارند. در این دوره به صورت کاربردی فارنزیک سیستم عامل لینوکس آموزش داده می شود.

ثبت نام

 

دوره تست نفوذ با kali

Kali linux نسخه ای از لینوکس محسوب می شود که حاوی تعداد زیادی ابزارهای تست نفوذ است و نزد متخصصان امنیتی و کسانی که تست های نفوذ انجام می دهند از محبوبیت ویژه ای برخوردار است.

ثبت نام

 

دوره CEH

مدرک CEH یکی از معتبرترین مدارک شرکت EC-Council می‌باشد. دوره CEH بر روی تکنیک‌ها و تکنولوژی‌های هک از دیدگاه حمله تکیه می‌کند. در دورهCEH ، دانشجویان با چک لیست‌های امنیتی آشنا شده و توانایی بررسی سیستم‌های امنیتی موجود را کسب می‌نمایند و قادر به شناسایی آسیب پذیری‌های سیستم و تعیین وضعیت امنیتی یک سازمان با استفاده از تست‌های نفوذ هستند. همچنین با استفاده از حمله به سیستم‌ها، روش‌های دفاعی نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت.
دورهCEH ، پیش نیاز بسیاری از دوره های امنیت اطلاعات است.

ثبت نام

 

دوره PWK

دوره PWK توسط شرکت Offensive Security ارائه می گردد. دوره PWk به افراد توانایی تست آسیب پذیری، نفوذ به شبکه را به صورت پیشرفته می دهد. جمع آوری اطلاعات به صورت دقیق، پیدا کردن اسیب پذیری ، کار کردن با Exploitهای مختلف، ویرایش Exploitهای موجود ،کشف آسیب پذیری در برنامه های کاربردی، دور زدن فایروال و انتی ویروس از مطالب اصلی دوره PWK می باشد.

ثبت نام

 

دوره AWAPT

با توجه به اهمیت و استفاده روز افزون از برنامه های تحت وب، آسیب پذیری ها و نفوذ به برنامه های تحت وب افزایش یافته است. در دوره AWAPT افراد در دو سطح مقدماتی و پیشرفته با تهدیدات رایج آشنا و روش نفوذ کردن با استفاده از آسیب پذیری ها را فرا می گیرند. پس از گذراندن دوره AWAPT افراد می توانند بر اساس استاندارد OWASP تست نفوذ را انجام دهند .

ثبت نام