رفع دو نقص بحرانی Acrobat وReader توسط شرکت ادوبی
یک وصله برنامه‌ریزی نشده، دو نقص بحرانی را که می‌تواند اجرای کد دلخواه را در پی داشته باشد، رفع نمود. شرکت Adobe در روز پنج شنبه به‌روز‌رسانی‌های امنیتی برنامه‌ریزی نشده‌ای را برای Adobe Acrobat و Reader برای سیستم‌های عامل ویندوز و مک عرضه کرد.
 ٠٨:٠٠ - چهارشنبه ٢٦ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
‫ دو آسیب‌پذیری مهم منتشر شده سیسکو
شرکت سیسکو در این به‌روزرسانی ۱۹ آسیب‌پذیری جدید اشاره کرده‌است. از این تعداد یک آسیب‌پذیری دارای درجه حساسیت بحرانی (Critical) و یک آسیب‌پذیری دارای درجه حساسیت خطرناک (High) و ۱۷ آسیب‌پذیری دارای درجه حسایت متوسط (Medium) می‌باشد. دو آسیب‌پذیری با درجه حساسیت بحرانی و خطرناک مربوط به سرویس امنیتی ایمیل سیسکو می‌باشد...
 ١٦:٠٠ - دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشداردرخصوص آسیب پذیری امنیتی ویندوز
مطابق بررسی های بعمل آمده ‫آسیب‌پذیری‌ هایی در نسخه‌های پشتیبان‌شده‌ی Microsoft Windows و Winows Server وجودداشته که یک مهاجم راه‌دور می‌تواند از این آسیب‌پذیری‌ها سوءاستفاده کند تا کنترل سیستم هدف را به‌دست گیرد. ‫مایکروسافت اطلاعات مربوط به این آسیب‌پذیری‌ها با شناسه‌ی CVE-۲۰۱۸-۸۶۱۱ و CVE-۲۰۱۸-۸۶۲۶ را ارایه داده است.
 ٠٨:٠٠ - دوشنبه ٢٤ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب‌پذیری هزاران وان آب داغ متصل به اینترنت نسبت به حملات از راه دور
شیوه‌های ضعیف امنیتی، منجر به آسیب‌پذیری دستگاه‌های IoT نسبت به هک و انواع حملات سایبری می‌شود. با توجه به تحقیقات گروه امنیتی در باکینگهامشیر انگلستان تحت عنوان Pen Test Partners ، وان‌های آب داغ نیز می‌توانند با استفاده از یک برنامه کاربردی به سادگی هک شوند، چرا که هیچ فرایند احراز هویتی در محل وجود ندارد.
 ١٤:٠٠ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب‌پذیری در IBM WebSphere Application Server موجب اجرای کد از راه دور می‌شود.
یک آسیب‌پذیری در IBM WebSphere Application Server کشف شده که مهاجم با سوءاستفاده از آن می‌تواند از راه دور کد دلخواه خود را اجرا کند. این آسیب‌پذیری ناشی از بررسی ناامن JAVA object deserialization از طریق اتصال SOAP است. مهاجم می‌تواند با ارسال یک شیء ساختگی خاص از طریق اتصال SOAP از این آسیب‌پذیری سوءاستفاده کند.
 ٠٨:١٥ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>