‫ جـدول آخـرین به‌روزرسـانـی‌ها و آسـیب‌پذیـری‌های نـرم‌افـزارهای پـرکـاربرد در کشـور(اسفند ماه ۱۳۹۷)
جدول آخرین به روزرسانی ها و آسیب‌پذیری های نرم افزارهای پرکاربرد در کشور مربوط به اسفند ماه سال جاری توسط مرکز ماهر منتشر شده است. این آسیب پذیری‌ها در بخش‌های مختلفی همچون سرویس‌های وب، پست الکترونیکی و پراکسی، سیستم‌های عامل، محیط‌‌های برنامه نویسی، مرورگرهای اینترنت، تجهیزات شبکه، دیواره های آتش (فایروال) و ضدبدافزار و نیز نرم افزارهای کاربردی منتشر و نحوه دریافت آخرین نسخه پایدار آنها اعلام شده است.
 ١٠:٣٠ - دوشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سیسکو به‌روز‌رسانی‌های امنیتی را برای مدیریت بیش از دوازده آسیب‌پذیری جدی که بر سوئیچ‌های Nexus Cisco تاثیر می‌گذارند منتشر کرده است.
شرکت سیسکو به‌روز‌رسانی‌های امنیتی را برای بررسی بیش از دوازده آسیب‌پذیری جدی که بر سوئیچ‌های Nexus Cisco تاثیر می‌گذارند، منتشر کرده است. از جمله این آسیب‌پذیری‌ها می‌توان به مسائل مربوط به انکار سرویس(DoS)، اجرای کد دلخواه و نقص‌های دسترسی بالا اشاره کرد.
 ١٦:٠٠ - يکشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
‫ آسیب‌پذیری در مسیریاب‌های کوچک و محصولات ویدئو کنفرانس سیسکو
یک آسیب‌پذیری بحرانی در مسیریاب‌های ویژه دفاتر کوچک ‫سیسکو (RV۱۱۰W, RV۱۳۰W,RV۲۱۵W) و یک آسیب‌پذیری با درجه اهمیت بالا در محصولات ویدئوکنفرانس سیسکو وجود دارد که منجر به اجرای کد دلخواه می‌شوند. برای این محصولات به‌روزرسانی امنیتی منتشر شده است.
 ٠٨:٠٠ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب‌پذیری جدید حیاتی با شماره CVE-۲۰۱۹-۰۶۳۰ بر روی نسخه ۲ سرویس‌دهنده SMB
آسیب‌پذیری جدید حیاتی با شماره CVE-۲۰۱۹-۰۶۳۰ بر روی نسخه ۲ سرویس‌دهنده ‫SMB مایکروسافت کشف شده است. این آسیب‌پذیری حیاتی امکان اجرای کد از راه دور و افزایش سطح دسترسی را به حمله کننده می‌دهد. این ضعف توسط مایکروسافت و در وب‌سایت رسمی این شرکت تایید شده است اما طریقه عملکرد اکسپلویت و محدوده خطر آن مورد تردید است چرا که برخی منابع از امکان اجرای حمله بدون نیاز به احراز هویت خبر داده اما برخی دیگر به لزوم احراز هویت به منظور بهره‌گیری اشاره می‌کنند. کد بهره‌گیری از این آسیب‌پذیری در حال حاضر بصورت عمومی در دسترس نیست، اما انتشار کد بهره‌گیری در آینده نزدیک دور از انتظار نیست.
 ٠٨:٠٠ - شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
WhatsApp آسیب‌پذیری دور زدن مکانیزم احراز هویت شناسه چهره و شناسه لمسی را رفع می‌کند
اگرچه اخیراWhatsApp احراز هویت مربوط به شناسه چهره و شناسه لمسی را برای برنامه iOS اپلپیاده‌سازی کرده است، اما متأسفانه به راحتی می‌توان آن را دور زد.
 ١٣:٣٠ - يکشنبه ١٩ اسفند ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>