جـدول آخـرین به‌روزرسـانـی‌ها و آسـیب‌پذیـری‌های نـرم‌افـزارهای پـرکـاربرد در کشـور(شهریور ماه 1397)
جدول آخرین به روزرسانی ها و آسیب‌پذیری های نرم افزارهای پرکاربرد در کشور مربوط به شهریور ماه سال جاری توسط مرکز ماهر منتشر شده است.
 ١١:٠٠ - چهارشنبه ٢٨ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
‫ ۶ به روز رسانی مهم امنیتی ادوبی
کمپانی ادوبی در ماه سپتامبر ۲۰۱۸ به روز رسانی های مهمی را منتشر کرده است که ۶ آسیب پذیری خطرناک در محصولات خود را رفع می کند. این به روز رسانی ها بیشتر بر روی محصولات Flash Player و ColdFusion این کمپانی متمرکز می باشد. این آسیب پذیری ها که از نوع Remote Execute Command بر روی سرورهای آسیب پذیر ColdFusion می باشد، امکان نفوذ و اعمال تغییرات بر روی سرورهای آسیب پذیر را برای نفوذگران فراهم می آورد. توصیه اکید به کاربران استفاده کننده از دو محصول فوق این است که حتما نرم افزارهای خود را به روز رسانی کنند.
 ١١:٠٠ - سه شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
‫ هشدارهای امنیتی مهم سیسکو
کمپانی ‫سیسکو در جدیدترین اخبار منتشره از بخش امنیتی خود اعلام کرده است که ۳۰ آسیب پذیری جدید در محصولات خود کشف کرده است که ۱۶ آسیب پذیری دارای اهمیت بالایی هستند. حدود نیمی از این آسیب پذیری ها با درجه اخطار High مشخص شده است که نشان دهنده خطرناک بودن این آسیب پذیری ها می باشد.
 ١٠:٠٠ - دوشنبه ٢٦ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای کد از راه دور در بسته امنیت شبکه WatchGuard
بسته امنیتی WatchGuard که از بسته های محبوب و معروف امنیتی جهت تامین امنیت شبکه و رایانه های موجود در آن در مقابل تهدیدات مختلف از جمله بد افزار ها و باج افزار ها می باشد، اخیرا به شدت زیر سوال رفته است.
 ١٠:٢٠ - يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب پذیری XSS انجمن ساز MyBB
به تازگی یک آسیب پذیری از نوع XSS در انجمن ساز محبوب و پرطرفدار MyBB یافت شده است. به کمک این آسیب پذیری می توان حملات مختلف وابسته به XSS مانند سرقت کوکی و جلسه را انجام داد و یا کاربر را به یک صفحه آلوده هدایت کرد.
 ١٠:٠٠ - يکشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>