سمینار آشنایی با تکنیک‌های مهندسی اجتماعی و روش‌های مقابله با آن توسط مرکز آپا برگزار شد
سمینار آشنایی با تکنیک‌های مهندسی اجتماعی و روش‌های مقابله با آن صبح روز چهارشنبه ۲۵ مهر ۹۷ به همت مرکز آپا دانشگاه مازندران در سالن اجتماعات دانشکده علوم ریاضی دانشگاه برگزار شد.
 ١٥:٠٠ - چهارشنبه ٢٥ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
سلسله‌ کارگاه‌های امنیت فناوری اطلاعات با محوریت مسابقات فتح پرچم
با همکاری مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران برگزار می‌گردد: سلسله‌ کارگاه‌های امنیت فناوری اطلاعات با محوریت مسابقات فتح پرچم
 ١٧:٠٠ - سه شنبه ١٧ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
ثبت‌نام دوره آشنایی با تکنیک‌های مهندسی اجتماعی و روش‌های مقابله با آن
مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران در نظر دارد، در راستای آگاهی‌رسانی عمومی در حوزه امنیت فضای سایبری در سطح استان مازندران، دوره آموزشی با عنوان « آشنایی با تکنیک‌های مهندسی اجتماعی و روش‌های مقابله با آن » را در مهر ماه سال جاری برگزار ‌نماید.
 ١٥:٠٠ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
دعوت به همکاری
مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران از علاقمندان به فعالیت در زمینه امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات دعوت به همکاری می‌نماید.
 ١٤:٠٠ - دوشنبه ٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
گروه «مشاوره و هم اندیشی با مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران» در شبکه کوا آغاز به کار کرد
گروه «مشاوره و هم اندیشی با مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران» در شبکه کوا یا همان شبکه کودک و اینترنت آغاز به کار کرد. این گروه با هدف ایجاد یک رسانه ارتباطی موثر میان خانواده‌ها از یک سو و کارشناسان فناوری اطلاعات و امنیت سایبری از سوی دیگر ایجاد شده تا پاسخگوی دغدغه‌های والدین و خانواده‌های محترم در خصوص امنیت و حفظ حریم خصوصی فرزندانشان در دنیای وب، اینترنت، و به طور کلی فضای مجازی باشد.
 ٢٠:٠٠ - چهارشنبه ١٤ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>