‫ ‫ بررسی برنامه‌های اندرویدی ((افزایش سرعت اینترنت))
متاسفانه برنامک‌های متعددی تحت عنوان "افزایش سرعت اینترنت" در فروشگاه‌های برنامک ‌های اندروید وجود دارند. این برنامک‌ها با ظاهرسازی و ادعاهای دروغین سعی در ترغیب کاربران به نصب برنامک را دارند اما هیچ‌کدام نمی‌توانند منجر به افزایش سرعت اینترنت شوند، چرا که چنین کاری در دنیای واقعی عملی نیست. این برنامک‌ها به محض شروع اعلام می‌کنند که سرعت اینترنت پایین است، سپس با نمایش اعلان‌هایی و بعد از چند ثانیه، ادعا می‌کنند که سرعت اینترنت افزایش یافته است. در این گزارش برنامک‌های پرنصب (۲۹ برنامک با بیش از ۱۲۷هزار کاربر) در این زمینه مورد بررسی قرار گرفته و نشان داده شده که این برنامک‌ها در پس‌زمینه هیچ کار مفیدی انجام نمی‌دهند و تنها با هدف نمایش تبلیغات و کنترل گوشی کاربر منتشر شده‌اند.
 ١٢:٠٠ - يکشنبه ١ ارديبهشت ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آلوده‌شدن ۱۵۰ ميليون کاربر اندرويد به بدافزار "Simbad"
یک پویش پیشرفته‌ی مخرب کشف شده است که بدافزار ‫سیمباد (SimBad) را از طریق فروشگاه Google Playمنتشر می‌کند. به‌گفته‌ی کارشناسان، بیش از ۱۵۰ میلیون کاربر در حال حاضر تحت تأثیر این پویش قرار گرفته‌اند.
 ١٦:٠٠ - يکشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فایرفاکس، پیام "احراز هویت مورد نیاز است" که از طریق وب‌سایت‌های کلاهبرداری نشان داده می‌شود را مسدود می‌کند
پس از بیش از یک دهه، فایرفاکس در نهایت موجب آرامش خاطر کاربرانی شد که با پنجره «احراز هویت مورد نیاز است» جعلی به ستوه آمده بودند. در نسخه ۶۸ فایرفاکس، موزیلا تصمیم گرفت تا دستور مشکل‌ساز ورود به سیستم را که به واسطه وب‌سایت‌های کلاهبرداری صورت گرفته، متوقف کند.
 ١٠:٣٠ - شنبه ٢٤ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرین سیستم‌عامل اندروید ویژگی‌های امنیتی و حریم خصوصی را بهبود بخشید
هفته گذشته گوگل، اولین نسخه بتای اندروید Q، که نسخه بعدی اندروید می‌باشد را راه‌اندازی کرد. دارندگان گوشی‌ Google Pixel، به عنوان اولین کاربران اندروید بوده‌اند که امکان آزمایش Android Q به آنها داده شده و به این ترتیب از Andriod Pie مربوط به سال گذشته خلاص شده‌اند. بر طبق جدول زمانی رسمی گوگل، Andriod ۱۰ Q در ماه اگوست سال جاری برای همه کاربران در دسترس خواهد بود. به نظر می‌رسد سیستم عامل جدید در زمینه امنیت و حریم خصوصی، پیشرفت‌های جدیدی کرده است. در ادامه خلاصه‌ای از ویژگی های امنیتی و حریم خصوصی بهبود یافته بیان شده است.
 ١١:٠٠ - سه شنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ویندوز ۱۰ به‌روز‌رسا‌نی‌هایی که منجر به مشکلات می‌شود را به صورت خودکار حذف می‌کند
آیا همواره قبل از نصبِ به‌روز‌رسانی ویندوز دو‌مرتبه فکر می‌کنید و نگرانید که این به‌روز‌رسانی ممکن است سیستم شما را خراب کند یا آن را یک روز بعد از سه شنبه‌های وصله، غیرفعال کند؟
 ١١:٤٥ - دوشنبه ١٩ فروردين ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>