‫ آسیب‌پذیری‌ سیستم‌های عامل NX-OS و FX-OS در تجهیزات سیسکو
سیسکو در روز ۳۰ خرداد، اطلاعات چندین آسیب‌پذیری حیاتی را در محصولات خود منتشر نمود. این آسیب‌پذیری ها عموما در محصولات Nexsus و Firepower و سیستم‌های عامل مربوط به آن‌ها ( NX-OS و FXOS ) شناسایی شده اند.
 ٠٨:٠٠ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
مایکروسافت راه‌حل‌های امنیتی برای مقابله با حمله‌ی Variant 4 را منتشر کرد
در به‌روزرسانی‌های منتشر شده توسط مایکروسافت برای سیستم عامل ویندوز در روز سه‌شنبه، به‌منظور جلوگیری از یک حمله‌ی اخیرا شناخته‌شده به‌نام Variant ۴، از یک ویژگی جدید رونمایی شده است. محققان چند سازمان در ماه ژانویه هشدار دادند که پردازنده‌های اینتل، AMD، ARM و چند شرکت دیگر تحت تاثیر چند آسیبپذیری قرار گرفته‌اند که به برنامه‌های مخرب اجازه می‌دهند تا مکانیسم‌های ایزوله کردن حافظه را دور زده و به اطلاعات حساس دسترسی پیدا کنند. این آسیب‌پذیری‌ها با نام‌های Spectre (Variant ۱ با شناسه‌ی CVE-۲۰۱۷-۵۷۵۳ وVariant ۲ با شناسه‌ی CVE-۲۰۱۷-۵۷۱۵) وMeltdown (Variant ۳ با شناسه‌ی CVE-۲۰۱۷-۵۷۵۴) شناخته می‌شوند.
 ٠٨:٢٥ - يکشنبه ٢٧ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار بدافزار استخراج‌کننده ارز دیجیتال تحت عنوان ادعیه ماه رمضان
متاسفانه تعداد بدافزارهایی که اقدام به استخراج ارز دیجیتال از دستگاه کاربران می‌کنند در حال افزایش است. در بدافزار جدیدی که با نام ادعیه ماه رمضان منتشر شده است...
 ١٤:١٢ - دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
‫ انتشار بدافزار استخراج‌کننده ارز دیجیتال تحت عنوان فیلترشکن تلگرام
پس از فیلتر شدن تلگرام بدافزارهای مختلفی تحت عنوان تلگرام بدون فیلتر، فیلترشکن و غیره منتشر شدند. در این گزارش به بررسی یکی از این بدافزارها که پس از نصب مخفی شده و اقدام به استخراج ارز دیجیتال مونرو می‌کند، پرداخته شده است.
 ١٤:٠٣ - دوشنبه ٧ خرداد ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حملات تقویت شده DDOS از طریق سوء‌استفاده از پروتکل LDAP
LDAP یک پروتکل لایه کاربرد است که برای دسترسی به سرویس دایرکتوری در شبکه مورد استفاده قرار گرفته و امکان دسترسی و جستجو در فهرست اطلاعات کاربران، سیستم‌ها، شبکه‌ها، سرویس‌ها و برنامه‌های کاربردی را میسر می‌سازد. این پروتکل به‌طور پیش فرض از شماره پورت ۳۸۹ پروتکل‌های TCP و UDP استفاده می‌کند.
 ١١:٢٠ - شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 صفحه بعدی >>