گزارش اصلاحیه امنیتی مایکروسافت در می ۲۰۱۸
مرکز پاسخگویی امنیتی مایکروسافت (MSRC) بصورت دوره‌ای گزارش‌های مربوط به آسیب‌پذیری‌های امنیتی محصولات و خدمات مایکروسافت را بررسی می‌کند و اطلاعات تجمیعی را با هدف کمک به مدیریت تهدیدات امنیتی و حفاظت از سیستم‌های استفاده کنندگان فراهم می‌نماید.
 ١٣:٢١ - دوشنبه ٢٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب پذیری بحرانی شرکت سیسکو به شماره CVE-۲۰۱۸-۰۲۵۳ در محصول Cisco ACS
محصول (Cisco Secure Access Control System)Cisco ACS به عنوان سرویس‌دهنده‌ی متمرکز احرازهویت و کنترل دسترسی نقش مهم ، حساس و کاربردی‌ در مدیریت شبکه و زیرساخت در اختیار مدیران شبکه‌ و امنیت قرار می‌دهد...
 ١١:٤٠ - شنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار مرکز ماهر در مورد آسیب پذیری جدید در روترهای میکروتیک
شرکت میکروتیک روز گذشته خبر از شناسایی آسیب پذیری جدیدی در همه نسخه‌های RouterOS از ورژن ۶.۲۹ تا ۶.۴۳rc۳ داد.این آسیب پذیری مربوط به پورت نرم افزار (Winbox (۸۲۹۱ می باشد. در صورتی که این پورت از پیش بر روی شبکه اینترنت فعال بوده لازم است اقدامات زیر صورت پذیرد:
 ٢٣:٠٦ - سه شنبه ٤ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
وصله‌ی آسيب‌پذيری‌های بحرانی محصولات Adobe
Adobe به‌روزرسانی امنیتی جدیدی را منتشر ساخته است که ۱۹آسیب‌پذیری‌‌‌ بحرانی در محصولاتی همچون Adobe_Flash Player، Adobe Experience Manager، Adobe InDesign CC، Digital Editions، ColdFusion و افزونه‌ی Adobe PhoneGap Push را برطرف می‌سازد.
 ١٠:٠٨ - دوشنبه ٣ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اصلاح آسيب‌پذيری موجود در WebLogic Server توسط اوراکل
در روزهای گذشته اوراکل به‌روزرسانی وصله‌ی حیاتی (CPU) را منتشر کرد که در آن آسیب‌پذیری موجود در Oracle WebLogic Server(#CVE_2018_2628)، که امکان اجرای بدون مجوز کد از راه دور را فراهم می‌کرد، اصلاح شده است. در این آسیب‌پذیری مهاجم غیرمجاز می‌تواند از طریق ارسال شیء جاوا، که به‌طور خاص ایجاد شده است، به پورت 7001 TCP در ترافیک پروتکل T3 (پروتکل اختصاصی Oracle)، از این آسیب‌پذیری سوءاستفاده کند.
 ٢١:٤٨ - يکشنبه ٢ ارديبهشت ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 صفحه بعدی >>