‫ گزارش آسیب پذیری های منتشر شده مرتبط با محصولات شرکت ORACLE
طبق گزارش منتشر شده توسط ‫شرکت Oracle، این شرکت تعداد ۳۳۴ آسیب­ پذیری امنیتی را شناسایی کرده است. شرکت Oracle بیان کرده است در تاریخ ۱۷ جولای (۹۷/۰۴/۲۳) وصله امنیتی برای همه این آسیب پذیری ها منتشر خواهد شد.
 ١٧:٠٠ - دوشنبه ٢٥ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت ادوبی در به‌روزرسانی‌های امنیتی این ماه، ۱۱۲ آسیب‌پذیری را وصله کرد
شرکت ادوبی در به‌روزرسانی‌های امنیتی خود برای این ماه، ۱۱۲ آسیب‌پذیری را در محصولاتش وصله کرده است. گفته می‌شود احتمال بهره‌برداری از این آسیب‌پذیری‌ها در حملات سایبری بسیار بالاست. این آسیب‌پذیری‌ها محصولات Adobe Flash Player، Adobe Experience Manager Adobe Connect، Adobe Acrobat، Reader را تحت تاثیر قرار داده است. هیچ یک از این آسیب‌پذیری‌ها، قبل از انتشار وصله‌های امنیتی به‌طور عمومی افشاء نشده و یا در حملات فعال مورد بهره‌برداری قرار نگرفته‌اند.
 ٠٧:٣٠ - يکشنبه ٢٤ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
جـدول آخـرین به‌روزرسـانـی‌ها و آسـیب‌پذیـری‌های نـرم‌افـزارهای پـرکـاربرد در کشـور(تیر ما ١٣٩٧)
جدول آخرین به روزرسانی ها و آسیب پذیری های نرم افزارهای پرکاربرد در کشور مربوط به تیر ماه سال جاری توسط مرکز ماهر منتشر شده است.
 ٠٨:٣٠ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتشار به‌روزرسانی امنيتی ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ مايکروسافت
‫مایکروسافت در به‌روزرسانی امنیتی ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ خود در مجموع ۵۱ آسیب‌پذیری را در محصولاتی همچون سیستم‌عامل‌های ویندوز، مرورگرهای Microsoft Edgeو Internet Explorerو مجموعه محصولات Microsoft Officeبرطرف ساخته است. شایان ذکر است که چرخه‌ی امنیتی ماه جاری نسبتاً خوب بوده است، زیرا هیچ آسیب‌پذیری روز صفرمی کشف نشده است؛ اما این بدان معنی نیست که وصله‌کردن سیستم‌ها به تأخیر بیفتد.
 ١٦:٠٠ - سه شنبه ١٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
‫ آسیب‌پذیری‌ سیستم‌های عامل NX-OS و FX-OS در تجهیزات سیسکو
سیسکو در روز ۳۰ خرداد، اطلاعات چندین آسیب‌پذیری حیاتی را در محصولات خود منتشر نمود. این آسیب‌پذیری ها عموما در محصولات Nexsus و Firepower و سیستم‌های عامل مربوط به آن‌ها ( NX-OS و FXOS ) شناسایی شده اند.
 ٠٨:٠٠ - شنبه ٢ تير ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 صفحه بعدی >>