رفع آسيب‌پذيری‌های اجرای کد راه‌دور DRUPAL
توسعه‌دهندگان سیستم مدیریت محتوای ‫Drupal نقص‌‌های مختلف از جمله ‫آسیب‌پذیری‌هایی که می‌توانند منجر به اجرای کد راه‌دور شوند را برطرف ساخته‌اند. یکی از این شکاف‌‌های امنیتی که «بحرانی» رتبه‌بندی شده، ماژول Contextual Links را تحت‌تأثیر قرار داده و لینک‌های متنی درخواستی را به‌درستی اعتبارسنجی نمی‌کند. این آسیب‌‌پذیری می‌تواند منجر به اجرای کد راه‌دور شود، اما مهاجم برای سوءاستفاده، نیاز به یک حساب کاربری دارای مجوز «دسترسی به لینک‌های متنی» دارد.
 ١٤:٠٠ - دوشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حفره بحرانی در کتابخانه جریان استفاده شده در VLC و پخش‌کننده‌های رسانه‌ای دیگر
محققان امنیتی یک آسیب پذیری کد اجرایی جدی را در LIVE۵۵۵ کتابخانه رسانه جاری کشف کرده‌اند که توسط پخش‌کننده صوتی محبوب از جمله VLC و MPlayer، همچنین تعدادی از دستگاه‌های نهفته قادر به رسانه جاری، استفاده شده است.
 ١٦:٠٠ - يکشنبه ٢٩ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حفره جدید آیفون امکان دسترسی به عکس‎های خصوصی شما را می‌دهد!
شخصی علاقه مند به امنیت که اواخر ماه گذشته آسیب پذیری دور زدن رمز ورود در12 iOS اپل را شناسایی کرد، یک حفره‌ی دور زدن رمز عبور دیگر را در به روزرسانی 12.0.1 iOS ،که هفته گذشته منتشر شده، پیدا کرده است. خوزه رودریگز ( Jose Rodriguez)، یک پژوهشگر امنیتی غیرحرفه‌ای اسپانیایی، در اواخر ماه سپتامبر در iOS 12 اشکالاتی را كشف كرد كه به مهاجمین درصورت دسترسی فیزیکی، اجازه دسترسی به مخاطبین و عکس های شما در آیفون را می‌دهند.
 ١٦:٠٠ - پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
آسیب پذیری دسترسی غیرمجاز به توابع سیستمی توسط فایل xenvif هسته لینوکس
یک آسیب پذیری در هسته لینوکس به یک مهاجم محلی اجازه دسترسی به اطلاعات حساس، افزایش سطح دسترسی، یا موجب حملات عدم سرویس‌دهی (DOS) در سیستم هدف می‌شود.
 ١٦:٠٠ - پنج شنبه ٢٦ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اطلاعیه مرکز ماهر در خصوص آسیب پذیری جدید در سیستم عامل ویندوز
متخصصین امنیت، ‫آسیب‌پذیری ‫zero day جدیدی در سیستم عامل ویندوز کشف کرده اند. این نقص، هنگام بررسی نفوذ برخی مهاجمین و درحالی کشف شده است که فرد نفوذگر سعی داشته به شبکه هدف از طریق یک آسیب‌پذیری ناشناخته در سیستم عامل ویندوز حمله نماید.
 ١٣:٠٠ - سه شنبه ٢٤ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>