وصله آسیب بحرانی مربوط به تصاویر با پسوند PNG توسط گوگل
گوگل یک آسیب پذیری بحرانی در نسخه های فعلی و قدیمی سیستم عامل اندروید خود را وصله کرده است که این آسیب‌پذیری این امکان را می‌دهد تا یک مهاجم، فایل‌های تصویری با پسوند (.PNG) را به یک دستگاه هدفمند ارسال کند و کد دلخواه را اجرا نماید.
 ١٣:٤٥ - شنبه ٢٧ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور موفق تیم مرکز آپا دانشگاه مازندران در مسابقات ملی فتح پرچم
تیم مرکز آپا دانشگاه مازندران موفق شد در اولین حضور خود در ششمین دوره مسابقات ملی فتح پرچم، به رتبه پانزدهم در میان ۱۱۸ تیم شرکت کننده در این مسابقات و رتبه چهارم در میان مراکز آپای سراسر کشور دست یابد.
 ٠٩:٠٠ - يکشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار: آسیب‌پذیری‌هایی با درجه اهمیت بالا در Cisco RV۳۲۰/RV۳۲۵
تجهیزات Cisco Small Business RV۳۲۰, RV۳۲۵ Dual Gigabit Wan VPN Router دارای دو آسیب‌پذیری با درجه اهمیت بالا هستند که یکی از آنها از نوع نشت اطلاعات حساس و دیگری از نوع تزریق دستور است.
 ٠٩:٠٠ - دوشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
میزان استفاده از لپ‌تاپ‌ها و محبوب‌ترین برندهای آن‌ها در دنیا
۶۳ درصد از کامپیوتر‌های شخصی را لپ‌تاپ‌ها تشکیل می‌دهند. اگرچه از دیدگاه مصرف‌کننده، افراد بیشتری لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها را برای اجرای ویندوز انتخاب می‌کنند اما هنوز هم کامپیوترهای رومیزی منسوخ نشده‌اند. احتمالا یکی از دلایل انتخاب لپ‌تاپ‌ها و تبلت‌ها، راحتی و آزادی عمل و دلیل دیگر افزایش قابل توجه در عملکرد می‌باشد. در طی سال‌های گذشته، پردازنده‌های تلفن همراه و حتی‌ GPU ها به طور قابل توجهی قوی‌تر شده‌اند و تقریبا می‌توانند با همتایان دسکتاپ خود رقابت کنند. از سوی دیگر، هنوز هم کامپیوترهای رومیزی به ویژه در زمینه‌هایی همچون بازی یا برنامه‌های با بهره وری بالا مانند توسعه نرم‌افزار یا ویرایش چند رسانه‌ای سرعت بالاتری دارند. شکل زیر میزان استفاده از لپ‌تاپ‌ها را در مقایسه با کامپیوتر‌های رومیزی نشان می‌دهد.
 ١٥:٠٠ - يکشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
افشای اطلاعات شخصی صدها نفر از سیاستمداران آلمانی در توییتر توسط هکر‌ها
آلمان با بزرگترین هک در طول تاریخ خود مواجه شده است. گروهی از هکرهای ناشناخته، داده‌های شخصی بسیار حساس را از بیش از ۱۰۰ سیاستمدار آلمانی، از جمله Angela Merkel، صدراعظم آلمان،Dietmar Woidke نخست وزیر ایالت براندنبورگ، همچنین هنرمندان آلمانی، روزنامه‌نگاران و افراد مشهور یوتیوب، فاش کرده‌اند.
 ١٤:٣٠ - يکشنبه ١٤ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>