شرکت مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران در نمایشگاه دومین همایش ملی حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی
همزمان با برگزاری دومین همایش ملی حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی کشور که با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل، دانشگاه صنعتی مالک اشتر و دانشگاه مازندران در روز‌های ۲۹ و ۲۸ آبان با حضور سردار زارعی جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور، دکتر شفقت رییس دانشگاه صنعتی مالک اشتر، مهندس سلیمانی معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، دکتر شکرچی‌زاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس مرکز تحقیقات راه و مسکن و دکتر حسن‌نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران و دیگر مسئولان کشوری، استانی و دانشگاهی و به میزبانی دانشگاه مازندران در سالن همایش دانشکده هنر و معماری برگزار شد، نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیرعامل نیز در محل دانشکده هنر برگزار شد.
 ١٥:٠٠ - يکشنبه ٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران در نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیر‌عامل استان مازندران
همزمان با هفته پدافند غیرعامل، نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیرعامل استان در روز شنبه 11 آبان ماه 1398 با حضور معاون اقتصادی استانداری مازندران، مدیرکل پدافند غیرعامل استان و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان در محل سازمان هلال احمر استان مازندران در ساری گشایش یافت. در این نمایشگاه که به مدت دو روز برگزار شد، مرکز تخصصی آپا و مرکز ارتباط با صنعت و جامعه دانشگاه مازندران در قالب "کارگروه علمی و آموزش عالی پدافند غیرعامل استان مازندران" به عنوان نماینده دانشگاه مازندران شرکت داشتند و دستاوردهای خود را در حوزه آموزش، پشتیبانی و امدادرسانی رخدادهای امنیت فضای سایبری و نیز بهینه‌سازی مصرف انرژی به نمایش گذاشتند.
 ١٥:٣٠ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست علمی "آشنایی با اکسپلویتهای جدید در راستای ارزیابی بهینه سامانه‌های شبکه و وب"
نشست علمی "آشنایی با اکسپلویتهای جدید در راستای ارزیابی بهینه سامانه‌های شبکه و وب" با حضور کارشناسان امنیت مرکز در تاریخ ششم مهر ماه در ساختمان مرکز آپا دانشگاه مازندران برگزار گردید.
 ١٥:٠٠ - دوشنبه ٨ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از غرفه مرکز آپا دانشگاه مازندران
دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از غرفه مرکز آپا در نمایشگاه موفقیت‌ها و دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه مازندران دیدن کردند. در این بازدید که با همراهی مسئولان شهرستانی و هیات رئیسه دانشگاه مازندران همراه بود، ایشان به بررسی توانمندی‌ها، خدمات و محصولات ارائه شده توسط مرکز آپا دانشگاه مازندران پرداختند. خاطرنشان می‌شود که دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی سفری دو روزه به‌منظور بازدید از دانشگاه‌های دولتی استان مازندران در روزهای 25 و 26 شهریور ماه به این استان سفر کردند.
 ١٤:٠٠ - يکشنبه ٣١ شهريور ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری دوره آموزشی ارزیابی امنیتی برنامه‌های تحت وب توسط مرکز آپا دانشگاه مازندران
دوره ارزیابی امنیتی برنامه‌های تحت وب با هدف تربیت نیروی متخصص و جذب آن‌ها در محل مرکز آپا دانشگاه مازندران در حال برگزاری است.
 ١٥:٠٠ - يکشنبه ٦ مرداد ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>