گزارش عملکرد مرکز آپا دانشگاه مازندران در سال ۹۸
آقای دکتر عطائی ریاست مرکز آپا دانشگاه مازندران، اهم فعالیت‌های انجام شده توسط این مرکز در سال ۹۸ را تشریح کرد. به گفته ایشان، کارشناسان تیم امنیت وب مرکز آپا در این سال موفق شدند حدود ۳۵ وب‌سایت متعلق به سازمانها و دستگاه‌های اجرایی استان مازندران را بصورت جامع ارزیابی و فهرست آسیب‌پذیریهای امنیتی آن‌ها را به سازمان‌های ذی‌ربط گزارش نمایند. بعلاوه، آسیب‌پذیری‌های امنیتی بیش از ۸۰ وب‌سایت مختلف در سطح کشور اعم از سازمان‌های دولتی، مراکز آموزشی، علمی و پژوهشی، بیمارستان‌ها، فروشگاه‌های اینترنتی، هتل‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای، مراکز تفریحی و توریستی، شبکه‌های تلویزیونی، پرتال‌های اطلاع‌رسانی و پایگاه‌های خبری، شرکت‌های تولیدی، بنیادها و کانون‌های علمی و فرهنگی، فدراسیون‌ها، صنایع و شرکت‌های بازرگانی، پارک‌های علم و فناوری و نظایر آن رصد و به آن مراکز جهت رفع مشکلات امنیتی اطلا‌ع‌رسانی و مشاوره لازم ارائه شد.
 ٢٠:٣٠ - پنج شنبه ٢٩ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
برگزاری نشست علمی "مروری بر یادگیری ماشینی/یادگیری عمیق/شبکه‌های عصبی و نقش آن‌ها در تشخیص حملات DDoS"
نشست علمی با عنوان "مروری بر یادگیری ماشینی/یادگیری عمیق/شبکه‌های عصبی و نقش آن‌ها در تشخیص حملات DDoS" با حضور جمعی از کارشناسان مرکز آپا دانشگاه مازندران برگزار شد.
 ١٠:٠٠ - شنبه ٥ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست همفکری و هم‌افزایی اعضای هیات علمی مرکز آپا دانشگاه مازندران و مسئولین پلیس فتای استان مازندران
نشست همفکری و هم‌افزایی اعضای هیات علمی مرکز آپا دانشگاه مازندران و مسئولین پلیس فتای استان مازندران در تاریخ سی دی ماه در ساختمان مرکز آپا دانشگاه مازندران برگزار گردید.
 ١٦:٠٠ - سه شنبه ١ بهمن ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران در یازدهمین دوره نمایشگاه الکامپ مازندران و پنجمین دوره نمایشگاه فن بازار
همزمان با هفته پژوهش، یازدهمین دوره نمایشگاه الکامپ مازندران و پنجمین دوره نمایشگاه فن بازار با حضور آقای مهندس حسین‌زادگان استاندار مازندران، مهندس طهماسبی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان، و دیگر مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در محل نمایشگاه بین‌المللی قائمشهر از تاریخ ۱۹ آذرماه ۹۸ به مدت چهار روز برگزار شد.
 ١٦:٠٠ - يکشنبه ٢٤ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت مرکز تخصصی آپا دانشگاه مازندران در نمایشگاه دومین همایش ملی حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی
همزمان با برگزاری دومین همایش ملی حفاظت از زیرساخت‌های حیاتی کشور که با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل، دانشگاه صنعتی مالک اشتر و دانشگاه مازندران در روز‌های ۲۹ و ۲۸ آبان با حضور سردار زارعی جانشین سازمان پدافند غیرعامل کشور، دکتر شفقت رییس دانشگاه صنعتی مالک اشتر، مهندس سلیمانی معاون مهندسی و پدافند غیرعامل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، دکتر شکرچی‌زاده معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس مرکز تحقیقات راه و مسکن و دکتر حسن‌نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران و دیگر مسئولان کشوری، استانی و دانشگاهی و به میزبانی دانشگاه مازندران در سالن همایش دانشکده هنر و معماری برگزار شد، نمایشگاه دستاوردهای پدافند غیرعامل نیز در محل دانشکده هنر برگزار شد.
 ١٥:٠٠ - يکشنبه ٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 صفحه بعدی >>